top of page

MAGDALENA

ZMÁTLOVÁ

+420 604 648 198

LINDA

BENMAMMAR

+420 603 468 547

O NÁS

Po dvaceti letech zkušeností v event managementu jsme vstoupily do světa řemesla a designu. Oba tyto obory spojuje kreativita, vizuální vnímání a důraz na preciznost. Rozdíl je v tom, že teď vidíme nejen spokojené klienty, ale i hmatatelný výsledek své práce. 

 

Eventy nás naučily naslouchat klientům a hledat originální řešení, daly nám zkušenost v marketingu a obchodu. Práce rukama nám dává smysl.

V naší dílně hraje prim epoxidová pryskyřice. Více než rok jsme strávily objevováním jejích možností, pochopily její nástrahy (práce s ní není tak jednoduchá, jak se zdá na četných videích na internetu…), ale hlavně se nechaly okouzlit kombinací skvělých mechanických vlastností s jedinečnými designovými efekty. A když jsme přišly na nápad obléct pryskyřici do barev, bylo jasné, že tato dáma začne hrát v naší výrobě hlavní roli.

Velké štěstí jsme měly při hledání dílny. Podařilo se nám najít ji v Uhříněvsi, doslova obklopenou kováři a zámečníky, truhláři, skvělými lidmi, se kterými můžeme hned konzultovat naše nápady a jejich realizaci. Pod jejich rukama vznikají podnože na míru každému našemu stolku i korpusy ke komodám. A my díky tomu vidíme náš nábytek v každém kroku výroby. Naši spolupráci jsme zastřešili projektem „V jednom dvoře“.

Vyrábíme na zakázku a naše tvorba je radost pro nás a pro ty, kteří oceňují originalitu a ruční práci.

NAPSALI O NÁS 

bottom of page