top of page

JAK PRACUJEME

Líbí se Vám naše kousky? Tak my Vám je vlastnoručně vyrobíme. Naše společná cesta proběhne EpoxStylově.  

Jak pracujeme

Veškerá naše výroba je zakázková. Máme spoustu nápadů, ze kterých vznikly kousky, které si můžete prohlédnout v sekci PRODUKTY. Stejné nebo podobné velmi rádi vyrobíme i pro Vás. 

Pokud ale máte vlastní představu o svém EpoxStylovém kousku  a myslíte si, že to bude problém, tak nebude.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám nebo napište. Povídáme si rádi, ale velkou část dne trávíme v dílně, kde nemusíme Váš telefonát slyšet. Proto nám raději své požadavky zašlete e-mailem. Určitě se ozveme zpět, slibujeme!

Vybrali jste si z naší kolekce na webu?

Vybrali jste  si kousek v některé z našich kolekcí, který Vám vyhovuje jak barevně, tak rozměrově? Skvělé. Pak můžeme přejít rovnou k uzavření objednávky a k následné výrobě.

 (Může se stát, že jeden či dva prototypy budeme mít momentálně na skladě. Pak se celý proces zkrátí). 

Chcete jiné barevné provedení nebo velikost?

V EpoxStyle vyrábíme vše na zakázku, takže není důvod, proč nemít jakýkoliv kousek z naší kolekce v barvách nebo velikostech, které vyhovují právě Vám. Zašlete nám specifikace. Spojíme se s Vámi, potvrdíme, zda je provedení reálné, upřesníme všechny detaily a začneme s výrobou. 

Chcete od nás poradit?  Zašlete nám fotky interiéru a my Vám navrhneme barevné kombinace. Můžeme domluvit i osobní setkání. V naší dílně máme vzorníky barev a materiálů, společně tak vybereme barevné provedení. 

Máte atypický požadavek?

Máte svou vlastní představu, kterou chcete zpracovat EpoxStylově? Tak to taky nebude problém. Pokud bude realizace fyzikálně možná, pak bude i vyrobitelná.

V případě, že máte svého architekta nebo designera, budeme s ním nadále komunikovat a konzultovat možnosti provedení. Můžeme Vás spojit i s naším designerem, který nabídne návrhová řešení a vytvoří CAD výkresy. Budete tak mít možnost vylepšovat naše návrhy nebo pracovat podle Vašich vlastních nápadů. 

Jste architekt nebo designer? 

A jestli pan/paní ARCHITEKT nebo pan/paní DESIGNER, určitě se zastavte, vymyslíme spolu něco, co čas nezastaví. Můžeme společně navrhnout recepce, kanceláře, restaurace/kavárny nebo obchody. 

Naše dílna je doslova obklopena kováři a truhláři, skvělými lidmi, se kterými konzultujeme a realizujeme naše nápady .

Uzavření objednávky a výroba

Nechceme být přehnaně formální, ale protože jsme malá společnost dodávající ručně vyráběné produkty na míru, musíme si pár věcí ujasnit. Po odsouhlasení objednávky zašleme Smluvní podmínky a Objednávkový formulář se všemi specifikacemi, cenou a termínem dodání. Na základě odsouhlasení zasíláme zálohovou fakturu, která se odvíjí od velikosti zakázky (30% - 70% z celkové částky). Po úhradě zálohy začíná výroba. (V případě stornování objednávky v momentě, kdy byla výroba zahájena, je záloha nevratná).  Jakmile je produkt hotový, ozveme se Vám. Po úhradě zbývající částky odesíláme produkt (doprava je účtována dle aktuálního ceníku dopravce).  Pokud si chcete objednávku vyzvednout osobně, doplatek je možný i v hotovosti při předání. 

Doba dodání

Naše výroba je zakázková (kromě kusů uvedených jako "ihned k dodání"). Výroba trvá 6-8 týdnů, což je dáno zejména dlouhou dobou, kdy musí pryskyřice vytvrdnout. Během této doby  musí  být formy  v prostoru, který je teplotně stálý a absolutně bezprašný. Jedině důsledným respektováním doby tvrzení dosáhneme při broušení požadovaného vzhledu.

bottom of page